מרכז הטלפתיה הישראלי בניהולו של ליאור מנור
ליאור רוכמן

ליאור רוכמן

רוצים את ליאור רוכמן במופע שלכם?
התקשרו עכשיו: 0544400669 או 0546200699

ליאור רוכמן הינו אמן על חושי, שחקן, מנחה אירועים וכנסים וקוסם מקצועי המופיע על במות כל חייו. בשנים האחרונות שודרו מספר עונות של תוכנית הטלויזיה "העוקץ", בה ליאור רוכמן כיכב בתפקיד מוביל בפריים טיים ערוץ 10. במשך למעלה מ 18 שנה, צבר ליאור רוכמן ניסיון בהופעות והנחיית אירועים מול כל סוגי הקהל.

בצה"ל שירת ליאור בין היתר, בתפקיד קוסם צבאי, הנחה והופיע בכל סוגי האירועים. במקביל פיתח ליאור את כישוריו כקורא מחשבות ובצעד ייחודי החל לשלב קסמים וקטעי טלפתיה כחלק בלתי נפרד באירועים בהם הוא מנחה.

ליאור הוא בוגר 3 שנות לימודי משחק בסטודיו למשחק מיסודו של יורם לווינשטיין. מאז סיים לימודיו הספיק ליאור להשתלב כשחקן בתיאטראות רבים בארץ, ובשש השנים האחרונות, ליאור הוא שחקן קבוע בתיאטרון הקאמרי,
ומשמש כיועץ הקסמים המוביל בארץ לכל ההפקות הבמה.

וכמובן שממשיך להופיע במופע הייחודי שיצר – "מחשבה יוצרת מציאות!!!"
ובימים אלה, לאחר חודשים רבים של עבודה, עלה עם המופע החדש " טירוף חושים".
ליאור זכה בתחרויות קסמים רבות במקומות הראשונים ובשנים האחרונות גם מרצה בכנסיי קוסמים ושופט בתחרויות הקסמים באגודת הקוסמים.

תיאור המופע

מופע בידור מדהים, מקורי, מצחיק ומפתיע

במופע ליאור יצור חוויות מעולם הטלפתיה כגון: קריאת מחשבות והעברת מחשבות, כיפוף מתכות, טלקנזיס –הזזת חפצים  בכוח המחשבה, אנשים ירגישו נגיעות וחשמל מבלי שיגעו בהם, עצירת שעונים, כוסות ישברו ועוד.

בנוסף, שזורים במופע קטעי זריזות ידיים מתוכנית העוקץ וסטנד-אפ בקסמים מבדרים מאד. ליאור מדגיש כי את כל האפקטים הוא מבצע ללא כוחות על טבעיים, שבהם הוא לא מאמין, אלה באמצעות: סוגסטיות, דמיון מודרך, קריאת שפת גוף , אינטואיציות, כח השפעה ועוד

ליאור הוכמן בהופעה