מרכז הטלפתיה הישראלי בניהולו של ליאור מנור

ליאור מנור בהרצאות

ליאור מנור בהרצאה משולבת עם הופעה

ליאור מנור הינו אמן חושים, שכבר מעל ל- 25 שנה מהנדס מחשבות של אנשים, ומצליח בתחכום רב להפתיע ולרתק מאות אלפי אנשים ברחבי העולם.

לאחר לימודיי תואר במתמטיקה ומדעי המחשב מאוניברסיטת תל אביב, בחר מנור להפוך את החישובים המתמטיים לתחום יצירתי ומעניין המשלב פסיכולוגיה וסוגסטיה ולעסוק בתחום אומנות החושים- תחום הדורש חשיבה יצירתית, קריאת שפת גוף, יכולת העברת מסרים וזיכרון מיוחד.

ההרצאות אנרגטיות מתוחכמות, מבדרות ובשיתוף עם הקהל.

הרצאה מיוחדת על הקוסם כמנהל

מה השיטות המיוחדות שהמנהלים יכולים ללמוד מהקוסמים סודות השיכנוע,יכולת סחיפה של קהל, יצירת אפקט גדול איך להתכונן לכל מצב איך לצאת מכל מצב,ההרצאה מפעילה את הקהל ומשלבת פיתרונות לבעיות ניהוליות שונות.

הרצאות נוספות

  • הרצאה על חשיבה מחוץ לקופסא
  • הרצאה על שיכנוע וקריאת שפת גוף

צרו קשר

לקוחות ממליצים על ליאור

"תודה על הרצאה מרתקת ומעשירה, כהרגלך הצלחת לסחוף את כל הקהל עם ידע רב והמון חוש הומור."

אריק סופר מנהל פיתוח עיסקי – HP INDIGO
"בכל פעם שאני רואה את ליאור מנור, בין אם בהופעה, בהרצאה, הנחייה או הופעת אורח, אני תמיד מחייך. אין אף רגע דל. בהומור האופייני לו, הוא תמיד מצליח לשבות את לב הצופים ובתוכם את ליבי שלי."
ליאור צורף – מומחה לחוכמת ההמונים
"בכל פעם שאני רואה יצירת אמנות שגורמת לי להרגיש שהיא מפתיעה, מסתורית, מדויקת, אלגנטית, עשויה המון כישרון מבלי להעמיס עליה את המאמץ הגדול שהושקע ביצירתה, אני אומר לעצמי שני אז זה מה שקורה לי כל פעם שאני רואה את ליאור מנור מופיע."
חנוך פיבאן- אמן
"בשנים האחרונות הזמנתי מרצים מגוונים לכנסים, ימי עיון ואירועים מקצועיים שונים. אני יכול להעיד שאין עוד מרצה כה מקצועי, כה כה רחב-טווח וכה מדוייק בהפעלת קהל כמו ליאור מנור."
דב אלפון- עורך אלכסון ועורך הארץ לשעבר